PRACA

PRACOWNIK PRODUKCJI

Poszukujemy pracownika produkcyjnego (praca przy tworzywach sztucznych).
Jest to stanowisko pomocnicze, którego podstawowym celem jest przygotowanie końcowe produktów z produkcji przechodzących
na magazyn i sprzedaż.

 Wymagania:

- punktualność
- spostrzegawczość
- zaangażowanie
- zdolności manualne
- samodzielność
- sumienność
- kreatywność

 Obowiązki :

- kontrola jakości wyrobu
- obróbka poprodukcyjna (usuwanie nadlewek z detali) - obsługa narzędzi elektrycznych typu szlifierki , wiertarki
- mile widziana obsługa tokarki lub innej obrabiarki

 Co oferujemy w zamian:

 - pracę w młodym zespole z jasno określonymi oczekiwaniami i koleżeńską atmosferą
 - samodzielność na stanowisku
 - jako firma produkcyjna dajemy możliwość rozwoju, awansu i kariery w prężnie działającym i rozwijającym się przedsiębiorstwie

Zainteresowanych prosimy o kontakt - CV należy wysyłać na adres - rekrutacja@poliuretan.olkusz.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl