Receptura SDF 4130 E - Dodatek do oleju napędowego na okres letni – E - 100 ml

Cena: 10,00 zł

Cena regularna:

10.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Kod produktu: SDF4130E

Opis

Uwaga cena nie podlega rabatowaniu.

 
Receptura SDF 4130 E
 
Doskonała receptura Bishop’s Original, która jest specjalnie dostosowana do oleju napędowego, produkowanego w EU na okres letni. Regeneruje i zabezpiecza układ zasilania paliwem we wszystkich samochodach z silnikiem diesla.Podnosi liczbę cetanową oleju napędowego. Idealny dodatek dla wszystkich nowoczesnych systemów wtrysku paliwa, w których trzeba specjalnie dbać o jakość ON!
 
Na rynku istnieje wiele dodatków do paliw silnikowych, które mają za zadanie poprawę właściwości eksploatacyjnych paliwa. Często są to właściwości istotne z punktu widzenia wybranych aspektów pracy silnika, np. rozruch w niskich temperaturach czy czystość elementów aparatury paliwowej.
Istotne są ale także właściwości myjące, przeciwpienne, przeciwmgielne, stabilność oksydacyjna czy właściwości korozyjne paliwa.
Nasz produkt jest zupełnie kompleksowy i zawiera wszystkie dodatki uszlachetniające!
Paliwa uszlachetnione dodatkiem Bishop`s Original były kilkakrotnie poddane testowaniu w laboratoriach i w silnikach samochodów .
(wyniki z badań w języku ang. w pdf  Department of Energy : http://www.bishopsoriginal.eu/Test/Department%20of%20Energy.pdf )
Testy były przeprowadzone na 8 samochodach ciężarowych z dodatkiem Bishop`s Original i na 8 samochodach ciężarowych bez dodatku.
Wyniki były bardzo pozytywne dla ochrony i czyszczenia układu paliwowego, jak również w ulepszaniu właściwości smarujących i przeciwpiennych paliwa. Oczywiście receptura zawiera też dodatki do podwyższenia liczby cetanowej paliwa, także to doprowadziło do efektywniejszego spalania i obniżenia zużycia paliwa i obniżenia emisji toksycznych składników spalin.
 
Korzyści po zastosowaniu receptury:
-czyści, regeneruje i zabezpiecza układ zasilania paliwem
-usuwa nagar z komory spalania i także na grzybkach zaworów i końcówkach wtryskiwaczy
-zmniejsza zużycie paliwa zmniejsza skutki stosowania paliw gorszej jakości
-zmniejsza negatywne wpływy estrów metylowych, które są mieszane do ON
-podnosi kompresję i wycisza pracę silnika
-ułatwia rozruch zimnego silnika, szczególnie w niskich temperaturach
-likwiduję wodę w paliwie
-zabezpiecza przed korozją
-obniża emisję toksycznych składników spalin / chroni środowisko naturalne
 
Zasady stosowania:
*dodatek mieszać z paliwem w stosunku do 1:1000
*potrzebną ilość wlać do zbiornika i zatankować paliwo
*nie używać w kombinacji z zimowym olejem napędowym
 
DLACZEGO STOSUJEMY DODATKI DO OLEJU NAPĘDOWEGO?
Nowoczesne silniki diesla wykorzystują wysoce precyzyjną technologię wtrysku, aby zapewnić najwyższą efektywność jazdy przy zmniejszonej emisji spalin. Z czasem w systemach wtrysku paliwa w silnikach diesla tworzą się osady,co prowadzi do zmniejszenia mocy silnika. Szczególnie negatywnie wpływają też estry metylowe oleju rzepakowego, które zawierają niektóre oleje napędowe!
 
Aby zapewnić jego efektywność na wysokim poziomie, te precyzyjne części silnika muszą być utrzymywane w nienagannym stanie! - niektóre ON zawierają estry metylowe oleju rzepakowego, które negatywnie wpływają na tworzenie osadów w systemie wtrysku paliwa
 
- producenci paliw powinni uszlachetniać paliwo na stacjach na okres zimowy, ale nie wszystkie paliwa tę normy spełniają!
- niektóre paliwa mogą zawierać wodę
- jeżeli temperatura jest poniżej -10°C mogą wystąpić problemy z rozruchem zimnego silnika
- zastosowanie odpowiedniej ilości preparatu gwarantuje nam sprawność spalania paliwa i optymalną pracę silnika nawet w tych najtrudniejszych warunkach
- możemy sami zdecydować czy zatankować uszlachetnione paliwo na stacji /dużo droższe/, albo oszczędzić i sami uszlachetnić paliwo bardzo skutecznym środkiem i mieć gwarancję, że jest naprawdę uszlachetnione i cały układ paliwowy jest super czyszczony i chroniony
- cena paliwa podwyższa się tylko o 3-5 groszy/litr, porównaj ile zapłacisz za wzbogacone paliwa na stacji !!!
 
 
Dane fizyko-chemiczne:
Kolor jasno -bursztynowy
Wygląd(przy 20°C) -ciecz
Punkt zapłonu - 56,9°C
Ciężar specyficzny przy 15,5°C - 0,91
Rozpuszczalność w wodzie - nierozpuszczalny

Pojemność opakowania: 100 ml
Gęstość(przy 20°C) 0,9025 kg/l

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl