Systemy Qdure-Flex (kolory i twardości)

Nasza firma produkuje poliuretanowe tuleje zawieszeń w wersji Qdure-flex.
Qdure-flex - cechuje znakomita "pamięć kształtu"- sprężystość, dynamika pracy, doskonale tłumią drgania i hałas zawieszenia, nie "starzeją się"- nie parcieją jak guma, która traci /i tak już słabe/ swoje właściwości po krótkim okresie użytkowania w ciężkich warunkach eksploatacyjnych.Są odporne na oleje , 10% roztwory kwasów, niepalne, antystatyczne, samosmarowne, niebrudzące.Mogą pracować w środowiskach o ph 4-12, temperatura pracy ciągłej to +85 C, prosimy zwrócić szczególną uwagę przy modyfikacjach w komorze silnika na ten parametr. Wersja Qdure-flex nie odnosi się do konkretnej jednostkowej twardości i po konsultacjach ze specjalistycznymi warsztatami jest przez nas stosowana w całej gamie produktów odnoszącej się do poduszek/tulei zawieszeń samochodowych w twardości ShA 55-95.

Naszymi podstawowymi twardościami w produkcji są serie:
75 ShA /Qdure-flex IMPROVE-OEM/ oraz 85 ShA / Qdure-flex PERFORMANCE /.
Składając zamówienie macie Państwo do wyboru cały nasz zakres produkcji, jednak życzenia niestandardowych wykonań mogą wydłużyć realizację zamówienia. Przy zamówieniach prosimy wpisać w rubryce "uwagi" wybraną serie. Jeżeli pole będzie puste przyjmiemy zamówienie do realizacji w standardzie OEM.

 

Tabela zastosowań  

 
   SERIA

SYSTEM QDURE-FLEX ZASTOSOWANIE
 
65 ShA
 
 
KOMFORT tuleje wahliwe, rekonstrukcje indywidualne, poduszki silnika, itp.

75 ShA

IMPROVE – OEM tuleje wykonane w twardości najbardziej zbliżonej do oryginałów dla większości produkowanych współcześnie zawieszeń samochodowych
 
 85 ShA

PERFORMANCE tuleje do motorsportu, rajdy , kjs'y, drift, itp.
 
90 ShA

INDUSTRIAL extreme sport, wyścigi - nawierzchnie wyłącznie asfaltowe

PURLight

EFEKT FLUORESCENCJI walory wizualne i estetyczne, ułatwia szybki przegląd i diagnozę stanu zawieszenia

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl