Wersje językowe
Systemy Qdure-Flex (kolory i twardości)

Witamy w sklepie internetowym firmy Deuter-Motosport.
Nasza firma produkuje poliuretanowe tuleje zawieszeń w wersji Qdure-flex.
Qdure-flex - cechuje znakomita "pamięć kształtu"- sprężystość, dynamika pracy, doskonale tłumią drgania i hałas zawieszenia, nie "starzeją się"- nie parcieją jak guma, która traci /i tak już słabe/ swoje właściwości po krótkim okresie użytkowania w ciężkich warunkach eksploatacyjnych.Są odporne na oleje , 10% roztwory kwasów, niepalne, antystatyczne, samosmarowne, niebrudzące.Mogą pracować w środowiskach o ph 4-12, temperatura pracy ciągłej to +85 C, prosimy zwrócić szczególną uwagę przy modyfikacjach w komorze silnika na ten parametr. Wersja Qdure-flex nie odnosi się do konkretnej jednostkowej twardości i po konsultacjach ze specjalistycznymi warsztatami jest przez nas stosowana w całej gamie produktów odnoszącej się do poduszek/tulei zawieszeń samochodowych w twardości ShA 55-95.

Naszymi podstawowymi twardościami w produkcji są serie:
75 ShA /Qdure-flex IMPROVE-OEM/ oraz 85 ShA / Qdure-flex PERFORMANCE /.
Składając zamówienie macie Państwo do wyboru cały nasz zakres produkcji, jednak życzenia niestandardowych wykonań mogą wydłużyć realizację zamówienia. Przy zamówieniach prosimy wpisać w rubryce "uwagi" wybraną serie. Jeżeli pole będzie puste przyjmiemy zamówienie do realizacji w standardzie OEM.

Seria 65 ShA / Qdure-flex KOMFORT
zastosowanie: tuleje wahliwe, rekonstrukcje indywidualne, poduszki silnika, itp.

Seria 75 ShA / Qdure-flex IMPROVE - OEM /
zastosowanie : tuleje wykonane w twardości najbardziej zbliżonej do oryginałów dla większości produkowanych współcześnie zawieszeń samochodowych.

Seria 85 ShA / Qdure-flex PERFORMANCE
zastosowanie : tuleje do motorsportu , rajdy , kjs-y , drift , itp.

Seria 90 ShA / Qdure-flex INDUSTRIAL
zastosowanie : extrem sport, wyścigi- nawierzchnie wyłącznie asfaltowe.

PUR Light
Nowej generacji pigmenty pozwoliły nam stworzyć system, którego cechą charakterystyczną jest efekt fluorescencji.

"Fluorescencją określa się jedno ze zjawisk wchodzących w skład luminescencji, która bazuje na emitowaniu fal świetlnych poprzez wzbudzoną cząsteczkę lub atom."
Wykonanie zestawu tulei w takiej technologi oprócz walorów wizualnych i estetycznych, ułatwia szybki przegląd i diagnozę stanu zawieszenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl