Wersje językowe
O firmie

  

 

Witamy szanownych internautów w naszym sklepie.

 

 

                                                                                          -www.poliuretan.olkusz.pl-

                                                                                                 rok założenia - 1998

 

Techniczne Elementy Poliuretanowe DEUTER s.c.
32-300 Olkusz ,al.1000-lecia 1c

 

sprzedajemy sprawdzone zestawy tulei na serwisie Allegro od 2005  roku.

Nick :  deuter-motosport

 

  Na początek troszkę wyjaśnień... Do chwili obecnej zajmowaliśmy się w naszej firmie modyfikowaniem wyczynowych konstrukcji zawieszeń hobbystycznie - przy głównym profilu naszej produkcji - przemysłowych elastycznych przeniesieniach napędu. Jednak rosnące zainteresowanie tematem tuningowania zawieszeń dało efekt w postaci uruchomienia osobnej linii produkcyjnej. W wyniku ciągłych prac nad doskonaleniem naszych systemów poliuretanowych /to także efekt stale rosnących wymagań klientów :)/ między innymi w przemyśle motoryzacyjnym dały owoc w postaci produktu pod nazwą handlową

Qdure-flex

- opracowany w pełni w naszym laboratorium. Jest to elastomer o podwyższonych parametrach fizyko-chemicznych dedykowany branży samochodowej - dla ludzi uwielbiających extremalne wykorzystanie możliwości swoich pojazdów. Qdure-flex to zatem elastomer z grupy poliuretanów stworzony specjalnie pod miłośników motoryzacji, produkt który ma za zadanie spełnić wymagania na potrzeby sportów ,w najsurowszych testach, rajdach, wyścigach na torach jak i .... jazdach rekreacyjnych. Seria

Qdure-flex

to najwyższa jakość i doskonałe właściwości i parametry tworzywa - okupione ceną - lecz niezawodność to rzecz bezcenna :).

 

Wszystkie wyroby w naszym sklepie mają kalkulację cenową na wersję  Qdure-flex .

"Wychodząc naprzeciw naszym klientom od 1.01.2010 -wersja Qdure-flex obecnie jest na poziomie cenowym jak standardowy system."

Qdure-flex = Podniesiona wytrzymałość na ścieranie /a więc jeden z podstawowych parametrów podczas pracy tulej poliuretanowych/, antystatyka, niepalność. 

 

Jakość naszych tulei daje gwarancję 100% trakcji w akcji.

Gama naszego asortymentu obejmuje elementy od poduszek silników przez wszelkiego rodzaju i kształtu tuleje po elastyczne połączenia wału napędowego.

Poliuretanowe Elementy Zawieszeń

łączą w sobie precyzję i doskonałą kontrolę z wyjątkową absorbcją drgań. Opracowane składy systemów poliestrowych pozwoliły uzyskać kombinację stabilności amortyzacji i wytrzymałości. Parametry produkowanych przez naszą firmę części są daleko poza zasięgiem dla zwykłych elementów gumowych. Wszystkie procesy podczas produkcji są w najwyższym standardzie europejskim. Komponenty cechuje wyjątkowa stabilność i powtarzalność serii. Zmodyfikowane elastomery wyróżnia ponadto zwiększona odporność na ścieranie oraz niepalność. Detale są odporne na 10% roztwory kwasów, smary, oleje oraz inne agresywne chemikalia. W przeciwieństwie do gumy nie podlegają starzeniu- stąd tak długa bezawaryjna praca układów tłumiąco-drgających.

Posiadamy 18 lat doświadczeń w branży elastycznych zawieszeń samochodów specjalnego przeznaczenia.
Wystawiamy faktury vat, paragony, atesty!

Kupuj legalnie-unikniesz rozczarowań.

 

firma mieści się w Olkuszu
na al. 1000-lecia 1c
godz.otwarcia 7-15 pon-piątek
ZAPRASZAMY

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl